TUTVUSTUS

Raua asumis paiknevale Kollane 9 krundile kerkib viiekorruseline butiikkortermaja, kus on kokku üheksa korterit. Igal korrusel kaks korterit ning viimasel korrusel privaatne ja luksuslik penthouse avara terrassiga. Kaasaegse, naabruskonda hästi sobituva maja arhitekt on Rait Kallus (Arhitektuuribüroo Foon).

Suurlinna hõngu lisab korteritesse sissepääs otse liftist. Kortereid on läbi maja planeeringuga, kõrgete lagede ja avarate aknapindadega.  Autode parkimiskohad asuvad 1.korrusel ja parkimiskorruselt viib lift mugavalt otse korterisse.

9
KORTERIT

5
KORRUST

5
MAJAS LIFT

ASUKOHT / ÜMBRUS

Tallinna kesklinnas asuva Raua asumi näol on tegemist mitmes etapis kujuneud väärishoonestusalaga, kus puudub ühtne hoonestuslaad, kuid kõrvuti leidub mitmete ajastute tipparhitektide loomingut.  Asum piirneb Sadama, Kadrioru, Torupilli ja Kompassi asumiga.

Praeguse nime sai Kollane tänav 1882. aastal. Tänava nimi tulenes selle ääres asunud kollaseks värvitud puitkasarmust (Gelbe Kaserne), mis hävis tules 1870. aastal. Täna on tegemist rahuliku ühesuunalise kõrvaltänavaga, kus puudub tihe liiklus.

Piirkonnas on nii värskelt renoveeritud kui ka uusi elu- ja ärihooneid, mis moodustavad kauni terviku. Kollasel tänaval on lihtne liikuda nii jalakäijatel, jalgratturitel kui ka ühistranspordi ning auto kasutajatel. Raua asumis ning selle ümber on mitmed koolid, kaugel pole ka teatrid ning muuseumid, mistõttu sobib see asukoht ühelt poolt urbanistlikku elustiili hindavatele inimestele, kuid ei välista teiselt poolt rahulikku elukeskkonda.

Lähedal asuvad Kadrioru park, Kadrioru staadion ja tennisekeskus, KUMU, palju populaarseid kohvikuid ja restorane.

Siin on rahulik ja hubane naabruskond, lähedal südalinnale ja Kadriorule.

 • 5 korrust ja 9 korterit
 • kõrged laed ja suured aknapinnad
 • kolme- ja neljatoalised korterid
 • osadel korteritel terrass
 • vesi-põrandaküte, kolmekordse klaaspaketiga energiatõhusad aknad
 • jahutusseadme valmidus korteris
 • korteri põhine soojustagastusega sundventilatsioon
 • B energiaklass
 • lift (liftiga pääs otse korterisse)
 • ühine hoiuruum kärude ja jalgrataste jaoks
 • elektriauto laadija valmidus

SISEKUJUNDUS / VIIMISTLUS

Märksõnadeks valgus ja heledad pinnad – mängides lihtsate vormide ja väikeste kontrastidega. Läbivalt kasutatud rahulik värvigamma loob korterisse hubase atmosfääri. Samas jääb omanikule võimalus luua ruumipõhiseid aktsente enda soovidest lähtuvalt.

Korteritesse on paigaldatud kvaliteetsed spoonitud siseuksed, tubades ja köögis on ühelipiline naturaalne tammeparkett, esiku põrandat katab keraamiline plaat. Vannitoa põrand ja seinad on samuti kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on stiilipuhas valge.

Planeeri kodu ostmine varakult  – esimestel huvilistel on paljud detailid võimalik ise valida.

 

NB! Kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid.

MÜÜGIINFO

Anu Põld

E-post: anu@creo.ee

Telefon: +372 51 67 667

Kairi Kalk

E-post: kairi@creo.ee

Telefon: +372 56 686 616

MÜÜGIINFO

Anu Põld

E-post: anu@creo.ee

Telefon: +372 51 67 667

Kairi Kalk

E-post: kairi@creo.ee

Telefon: +372 56 686 616